Hakkımızda

By Tel Örgü olarak temel amacımız kaliteyi her zaman uygun fiyata ihtiyaç sahiplerine sunmaktır. Temel ilkelerimizin başında sorun üreten bir çalışma içerisinde değil, iş üretmek ve kaliteli bir iş üretmektir.

Firmamız 2012 Yılından itibaren Ankara’da kurulmuş ve Türkiye’nin her yerinde hizmetlerini devam ettirmektedir. Bizleri ister ofislerimiz de isterseniz Fabrikamızda ziyaret edebilir, görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

“Sizlerin memnuniyeti bizim en büyük kazancımızdır.”

Misyonumuz

Firmamız günümüz İş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında Kalite Bilincini benimsemiştir. Projelendirme, proje çözümü imalat oluşturma, montaj, kalite, fiyat ve zamanında teslimat en büyük farkımızdır. Teknoloji ve estetiğin birleşiminde güzelliği sunma gayretiyle mekanları hoş hale getirmek şiarımızdır. Tavsiyeleriniz ve sizlerin beğenileri kıvancımızdır.

Vizyonumuz

By Tel Örgü olarak müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sahip, güvenirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firmadır.

×
Merhaba,
size nasıl yardımcı olabilirim?